Hakkımızda

Sadece bir ev değil, yaşam alanı anlayışını ilke edinerek 1982 yılında inşaat sektörüne giren Mithat Yaman,1992 yılında Arma İnşaat’ı kurmuştur. Bilimin ve aklın zaferini 35 yıllık tecrübesiyle buluşturarak kısa sürede Adana’nın saygın inşaat şirketleri arasında yer almıştır.

Projelerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan firmamız; profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşıyıp yüksek değeri olan projeler gerçekleştirmektedir.

Güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getirdiği değer sayesinde, her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kalite ve Çevre

  • Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururarak.
  • Projeler gerçekleştirilirken, doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek, toprak, hava, su kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri almaya çalışarak,
  • Yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, yönetmelik, düzenleme ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına eksiksiz uyarak,
  • Sürekli gelişim sağlayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.